AktualityCesta k Já, objevení vlastní síly

Autor: Rostislav Tomanec

Metodami konstelací, meditací a sebezkoumáním se budeme učit poznávat slupky naší osobnosti a postupně je odkládat. Poznáme, kdy jsme začali ztrácet kontakt se svým skutečným Já a začneme jej obnovovat. Nalezneme tak opravdovou Sílu, která v nás dosud jen dřímala. Skutečné Já, prázdnotu, nelze vnímat ani vnějšími, ani vnitřními smysly. Její jemné kvality, esence, jako Mír, Lásku, Sílu, Blaženost… vnímat lze otevřenou a očištěnou myslí. Budeme mysl očišťovat a soustřeďovat tak, aby byla schopna vnímat esence Já. Pak se ztracený kontakt s duší může obnovit. Zcela obnovit tento kontakt a odstranit všechny překážky je procesem, který vyžaduje čas i praxi. Je však důležité tento proces vůbec nastartovat a správně vést. Budeme se to učit v postupných seminářích.

27. ledna, So, 10h. Třinec

(místo v Třinci bude upřesněno e-mailem)

Program:

Pátek, Oldřichovice, Óm Arunáčala
Možnost individuální meditace v pyramidě pro zájemce, kteří přijedou již v pátek večer

Sobota:
9.45 – 10h: Úvodní formality
10h – 13h: Meditace, výklad, sebezkoumání
13h – 13.45: Přestávka na jídlo
14h – 20h: sebezkoumání, dýchání do čaker, konstelace, meditace

Po skončení pro vytrvalce závěrečná tichá meditace na Já
Příspěvek: 350,- Kč


Je třeba se přihlásit předem e-mailem, sms, nebo telefonicky. Poslat zálohu 200 Kč na účet u ČSOB (majitel účtu R. Tomanec): 154 205 201/0300, VS – Rodné číslo, zpráva pro příjemce: Jméno a Cesta. S sebou přivézt potvrzení o zaplacení zálohy.

Ubytování z Pá na So je možné ve spacáku u Rosti Tomance (50 Kč). Jídlo vlastní. Místo v Třinci bude upřesněno e-mailem nebo telefonem.
Adresa: Rostislav Tomanec, Oldřichovice 522, 739 61 Třinec.

Autobus z Třince směr Tyra: Zast. rozcestí Ke Karpentné. Navigační body v Oldřichovicích: Pizzerie Grafitti, hospoda Tyras, kostel, za kostelem doleva a poté hned doleva (po pravé ruce minete plastové kontejnery) asfaltkou mezi domky. Čtvrtý dům po pravé straně. Malý domek, červená střecha naproti dvěma vilám.
Tel.: 558 348 012, Mobil: 736 205 756. E-mail:rtomanec@seznam.cz

Autem od Frýdku-Místku směr Třinec, před vjezdem do města u restaurace Napoleon (Oldřichovice Tyrská) odbočit doprava směr Tyra, na konci Oldřichovic u kostela doleva směr Karpentná a hned doleva mezi domky.

<<zpět