AktualitySobota rodinných konstelací a meditace

Autor: Rostislav Tomanec

Metoda konstelací umožňuje hluboko nahlédnout do vlastního nitra a odkrýt překážky, které brání plně využít svoji přirozenou sílu a žít radostně. Naučíte se chápat i přijímat svoji zodpovědnost ve vztahu k sobě i k druhým. Poznáte, jak si sami bráníte ve štěstí. Vztahy s lidmi, partnerství, láska, sex se řídí skrytými řády, které duše zná a respektuje, když je poznáte a budete se jimi řídit i vy jako osobnosti, shodíte ze sebe velké břemeno. Pak do vás může proudit nová energie, která v duši dosud jen dřímá. Nejdřív je ovšem nutné v mysli, ve vztazích, nastolit pořádek. Konstelace vám pomohou obnovit řád, otevřít srdce a najít správné místo, na kterém zůstala zapomenuta síla anebo láska. Poznáte, jak pracuje neviditelné Vědomí.

13. ledna, So, 11h. Třinec
(místo v Třinci bude upřesněno e-mailem)

Program:

Pá, Oldřichovice, Óm Arunáčala
Možnost individuální meditace v pyramidě pro zájemce, kteří přijedou již v pátek večer.
So:
10,30-11h: Zahájení, Meditace
11h-19h: Konstelace
20h: Meditace

Mezi konstelacemi budou krátké přestávky na občerstvení i meditaci

Příspěvek: 300,- Kč (100 Kč - účast bez vlastní konstelace)

Je třeba se přihlásit předem e-mailem, sms, nebo telefonicky. Poslat zálohu 200 Kč na účet u ČSOB (majitel účtu R. Tomanec): 154 205 201/0300, VS – Rodné číslo, zpráva pro příjemce: Jméno a RK. S sebou přivézt potvrzení o zaplacení zálohy.

Ubytování z Pa na So je možné ve spacáku u Rosti Tomance (100 Kč). Jídlo vlastní. Obchod je poblíž. Místo konstelací v Třinci bude upřesněno e-mailem.
Adresa: Rostislav Tomanec, Oldřichovice 522, 739 61 Třinec.

Autobus z Třince směr Tyra: Zast. rozcestí Ke Karpentné. Navigační body v Oldřichovicích: Pizzerie Grafitti, hospoda Tyras, kostel, za kostelem doleva a poté hned doleva (po pravé ruce minete plastové kontejnery) asfaltkou mezi domky. Čtvrtý dům po pravé straně. Malý domek, červená střecha naproti dvěma vilám.
Tel: 558 348 012, M: 736 205 756. E-mail:rtomanec@seznam.cz

Autem od Frýdku-Místku směr Třinec, před vjezdem do města u restaurace Napoleon (Oldřichovice Tyrská) odbočit doprava směr Tyra, na konci Oldřichovic u kostela doleva směr Karpentná a hned doleva mezi domky.

<<zpět